Politycy Zjednoczonej Prawicy dyskutują o inwestycjach i wyborach w Końskich

Politycy Zjednoczonej Prawicy dyskutują o inwestycjach i wyborach w Końskich

Adam Bielan, lider Partii Republikańskiej, oraz Michał Cieślak, posłowie reprezentujący Zjednoczoną Prawicę, spotkali się z mieszkańcami Końskich. Dyskusja skupiła się na tematach dotyczących wsparcia rządu dla inwestycji realizowanych na poziomie gminnym i powiatowym. Omówiono również kwestię wyborów i strategii prowadzenia kampanii wyborczych w tym konkretnym mieście.

Michał Cieślak, kandydat Koalicji Wyborczej Prawo i Sprawiedliwość do Sejmu, podkreślił dynamiczny rozwój Końskich. Zauważył, że miasto skorzystało z szeregu programów skierowanych bezpośrednio do samorządów, takich jak Polski Ład Inwestycje Strategiczne, a liczba inwestycji jest na odpowiednim poziomie.

Adam Bielan, prezes Partii Republikańskiej, podnosił natomiast wiarygodność bieżącego rządu. Zwrócił uwagę na fakt, że nie było poprzednio żadnego innego rządu, który w tak szerokim zakresie spełniałby swoje obietnice przedwyborcze. Zdaniem Bielana, to właśnie wiarygodność rządu i obozu Zjednoczonej Prawicy stanowi ich największy atut.