Konecka Akademia Piłkarskie zaprasza dziewczęta na darmowe treningi

Konecka Akademia Piłkarskie zaprasza dziewczęta na darmowe treningi

UKS Akademia Piłkarska Champions Końskie rozpoczęła rekrutację do swojej żeńskiej drużyny. Tym razem do wspólnych treningów przeprowadzanych przez wykwalifikowanych trenerów posiadających licencję UEFA zostały zaproszone dziewczęta urodzone w latach 2010-2017.

Konecka Akademia Piłkarska od dwóch lat posiada Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej, będąc zaledwie jednym z dwóch klubów w województwie świętokrzyskim, który może się tym pochwalić. Jest to gwarancja najwyższej jakości treningów i sprawdzonego miejsca do rozwijania swoich umiejętności piłkarskich.

Konecki klub piłkarski gwarantuje najwyższą jakość treningów

W całej Polsce istnieje 88 szkółek, które posiadają złoty poziom treningowy. W ten sposób zarówno dzieci, jak i ich rodzice mają pewność, że dana szkółka zapewnia najwyższe standardy szkoleniowe, a kadra trenerska posiada odpowiednie umiejętności do prowadzenia najmłodszych piłkarzy i piłkarek.

Co najważniejsze, posiadane przez konecki klub certyfikaty są systematycznie weryfikowane przez Polski Związek Piłki Nożnej. Na treningach często zjawiają się trenerzy monitorujący z całej Polski, a ich zadaniem jest przeprowadzanie niezapowiedzianych kontroli, mających na celu ocenę jakości zajęć.

Utworzenie sekcji dziewcząt w UKS Akademii Piłkarskiej Champions Końskie odbyło się na podstawie zapytań ze strony rodziców. Wszystkie młode adeptki, które chciałyby spróbować swoich sił są zapraszane na próbne treningi. Zajęcia są darmowe, a wszelkie pozostałe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 666 099 889.