Wstrząsający wypadek motocyklowy w Plennie – Kierowca motocykla nie przeżył zderzenia z busem

Wstrząsający wypadek motocyklowy w Plennie – Kierowca motocykla nie przeżył zderzenia z busem

W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej przecinającej miejscowość Plenna, w gminie Radoszyce, doszło do tragicznego wypadku drogowego. Siłą rzeczy zderzyły się dwa pojazdy: motocykl prowadzony przez 42-letniego mężczyznę i volkswagen bus, za którego kierownicą siedział 52-latek. Niestety, konsekwencje tej kolizji okazały się śmiertelne dla motocyklisty.

Smutne wydarzenie miało miejsce 13 kwietnia, w sobotę, chwilę przed godziną 17.00 na terenie gminy Radoszyce, w powiecie koneckim. Krzysztof Bernat z Komendy Powiatowej Policji w Końskich potwierdził te informacje i udzielił dodatkowych szczegółów na temat zdarzenia.

42-letni kierowca jednośladu, mieszkaniec gminy Krasocin w powiecie włoszczowskim, po uderzeniu doznał tak ciężkich obrażeń, że mimo wszelkich wysiłków ekipy medycznej, nie udało się uratować jego życia. Na miejsce nieszczęśliwego zdarzenia przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak wszelkie próby reanimacji okazały się bezskuteczne. Mężczyzna zmarł na miejscu wypadku.

Krzysztof Bernat poinformował, że policja dokładnie bada okoliczności i przyczyny tragicznego zdarzenia. Wszystkie elementy tej tragedii są dokładnie analizowane w celu uzyskania pełnego obrazu sytuacji.