V Konecki Motopiknik – Fani motoryzacji zapraszani na emocje z charytatywnym akcentem

V Konecki Motopiknik – Fani motoryzacji zapraszani na emocje z charytatywnym akcentem

W niedzielnym poranku 24 września, miłośnicy motoryzacji będą mogli cieszyć się swoją pasją na stadionie OSiR przy Maratońskiej w Końskich. Odbędzie się tam bowiem V edycja Koneckiego Motopikniku. Zaplanowano wiele atrakcji, które rozpoczną się o godzinie 11:00, a całe wydarzenie ma również charakter charytatywny.

Na miejscu przewidziano szeroki zakres atrakcji. Z pewnością zachwyci pokaz samochodów tuningowanych i klasycznych pochodzących z regionu oraz okolicznych województw. Ponadto, zaplanowano driftowanie na parkingu obok stadionu, a także różne atrakcje dla najmłodszych. Organizatorzy przygotowali też zabawy i konkursy dla publiczności oraz strefę cateringową.

Aktualnie trwa etap zgłoszeń osób chcących zaprezentować swoje pojazdy. Organizatorzy informują, że rejestracja jest możliwa przez panel dostępny na stronie wydarzenia na Facebooku. Wraz z zgłoszeniem należy wysłać imię i nazwisko oraz zdjęcia pojazdu na podany adres e-mail. Jak podaje organizator – Kamil Szlęzak reprezentujący grupę Konecki Motopiknik, po akceptacji zgłoszenia uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału. Zgłoszenia są przyjmowane do ostatniej chwili, a osoby decydujące się na udział w dniu imprezy, będą mogły zarejestrować swój pojazd na miejscu. Szacuje się, że dostępne będą miejsca dla 150-200 pojazdów, zarówno zabytkowych, tuningowanych jak i seryjnych, lekko zmodyfikowanych.