Nowa garderoba na wiosnę

Nowa garderoba na wiosnę

Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej wiosny. Dni są coraz dłuższe, a pogoda coraz ładniejsza. Za oknem widać coraz więcej słonecznych dni i coraz więcej słonecznych godzin każdego dnia. W związku z tym powoli zmieniamy swoją garderobę. Zamiast grubych ubrań, które do tej pory leżały na wierzchu w naszej szafie i były na wyciągnięcie ręki, wyciągamy schowane na zimę lżejsze ubrania. Zajmują one najważniejsze miejsce w naszej szafie i powoli decydujemy się na ich ubranie. Czasami jednak widzimy pewne braki.

Jak uzupełnić braki w garderobie

Biorąc pod uwagę, że do rozpoczęcia kalendarzowej wiosny pozostały jedynie jakieś dwa tygodnie, warto zastanowić się jak uzupełnić ewentualne braki w naszej garderobie. Warto udać się do centrum handlowego i ocenić jakie rzeczy przykują naszą uwagę i w których dobrze byśmy się czuli. Poza tym warto zastanowić się nad tym, czy będą dobrze pasowały do tych ubrań, które już posiadamy. Innym pomysłem jest również stworzenie kilku zestawów, w których będziemy się dobrze czuli. Poza tym, możemy tak dobrać ubrania, aby większość bluzek pasowała do większości spodni lub spódniczek. Dzięki temu będziemy w stanie stworzyć bardzo dużo różnorodnych zestawów używając jedynie kilka bluzek i kilka dolnych części garderoby.

Przydatne dodatki

Poza samymi ubraniami, warto pamiętać o dodatkach, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na całą stylizację, a co za tym idzie na nasz wygląd. Najważniejszym akcesorium będzie torebka, gdyż bez niej praktycznie nigdy nie wychodzimy z domu. Poza tym warto pamiętać o innych dodatkach. W słoneczne wiosenne dni z pewnością przydadzą nam się okulary przeciwsłoneczne. Jest to uniwersalny zakup, gdyż z pewnością będziemy ich używać również latem. Kolejnymi elementami, o które warto uzupełnić nasz strój jest pasek, który będzie się dobrze komponował, a także szalik kolorystycznie pasujący do reszty ubioru. Możemy też pomyśleć o nowych kolczykach, które podkreśla naszą urodę oraz wiosenny strój.