Efektywne działanie funkcjonariuszy z koneckiego wydziału kryminalnego

Efektywne działanie funkcjonariuszy z koneckiego wydziału kryminalnego

Pracownicy wydziału kryminalnego z jednostki policyjnej w Końskich podjęli efektywne działania, które doprowadziły do zatrzymania osób, które próbowały uniknąć wymiaru sprawiedliwości. W samym poranku tego dnia, złożone wysiłki funkcjonariuszy zaowocowały aresztowaniem trzech poszukiwanych osób.

Zidentyfikowanie i aresztowanie osób poszukiwanych to zadanie wymagające wiele pracy od strony policji. Do tego zadania przydzielani są funkcjonariusze z prawie każdego wydziału, którzy sukcesywnie doprowadzają poszukiwane osoby do odbycia kary za przestępstwa lub wykroczenia, które wcześniej popełnili.

Mimo starań tych osób do ukrycia się przed wymiarem sprawiedliwości, tylko dzisiaj funkcjonariusze z wydziału kryminalnego jednostki w Końskich zatrzymali trzy poszukiwane osoby. Dwóch mężczyzn było ściganych do odbycia kary za popełnione wykroczenia. Jednak najdłużej za kratami spędzi 31-letni mężczyzna, który ma na swoim koncie sześciomiesięczną karę pozbawienia wolności za przestępstwa drogowe.

Policjanci codziennie zatrzymują poszukiwane osoby. Niektóre z nich są zwalniane po wykonaniu niezbędnych czynności, podczas gdy inni są transportowani do zakładów karnych.