Akcja "Choinka dla życia": Krwiodawcy z Kielc i Końskich otrzymają świąteczne drzewka

Akcja "Choinka dla życia": Krwiodawcy z Kielc i Końskich otrzymają świąteczne drzewka

15 grudnia, piątkowy dzień, przyniesie wyjątkową możliwość dla wszystkich krwiodawców zgłaszających się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach lub Oddziału Terenowego w Końskich. W ramach akcji koordynowanej przez Lasy Państwowe i Narodowe Centrum Krwi, będą mieli szansę na otrzymanie choinki w zamian za ich bezcenny dar – krew.

Kampania pod hasłem „Choinka dla życia” cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dawców krwi. W geście wdzięczności za ich nieocenione wsparcie dla potrzebujących, Lasy Państwowe specjalnie dla nich przygotowały naturalne świąteczne drzewka. Daje to krwiodawcom wyjątkową możliwość uczczenia zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Chcąc skorzystać z tej szczególnej oferty, wystarczy zgłosić się do odpowiedniego centrum krwiodawstwa 15 grudnia. Po oddaniu krwi, dawcy otrzymują specjalny voucher, który umożliwia odbiór choinki.

Aby zrealizować voucher, wystarczy udać się do Nadleśnictwa, które na ten dzień będzie dostępne przed Centrum Krwiodawstwa w Kielcach i szpitalem w Końskich. Po pokazaniu pracownikom bonu, otrzymamy naszą choinkę – małe podziękowanie za wielki gest.