Tragiczny wypadek pod Końskimi: 16-letni chłopiec hospitalizowany po niefortunnym zdarzeniu drogowym

Tragiczny wypadek pod Końskimi: 16-letni chłopiec hospitalizowany po niefortunnym zdarzeniu drogowym

W niedzielne popołudnie, w malowniczej miejscowości Fidor, nieopodal Końskich, doszło do tragicznego wypadku drogowego, który zakończył się hospitalizacją nastoletniego chłopca. Dramatyczne wydarzenia rozegrały się tuż po godzinie 13, kiedy to na jednym z prostych odcinków lokalnej drogi doszło do niebezpiecznej kolizji.

Według relacji Krzysztofa Bernata, rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich, winna zdarzenia była 46-letnia kobieta z Końskich. Kierująca mercedesem, na prostym odcinku drogi, nie dostosowała odpowiednio prędkości do panujących warunków na jezdni. W efekcie utraciła kontrolę nad pojazdem, przekroczyła pas ruchu i zakończyła swój bieg w przydrożnym rowie.

W momencie dramatycznego zdarzenia w samochodzie, prócz kierującej, znajdowało się czworo pasażerów. Był to 32-letni mężczyzna oraz trójka dzieci w przedziale wiekowym od 10 do 16 lat.

W wyniku tego nieszczęśliwego incydentu, 16-letni syn kierującej został przewieziony do szpitala. Na szczęście, jego stan zdrowia nie jest zagrożony – jak informuje rzecznik prasowy policji, który jednocześnie apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności na drodze.