Pasowanie na przedszkolaka w "Bajkowej Krainie"

Pasowanie na przedszkolaka w "Bajkowej Krainie"

26 października, w czwartkowy dzień, w Niepublicznym Przedszkolu „Bajkowa Kraina” odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. W tym dniu grupa 4-latków stała się oficjalnie częścią społeczności przedszkolnej.

Na auli przedszkola zgromadziło się wielu zaproszonych gości, wśród których byli rodzice małych adeptów przedszkola, ich dziadkowie oraz babcie. Byli również obecni koledzy i koleżanki z innych grup przedszkolnych wspierani przez swoje nauczycielki. Scena należała do grupy 5-latków, którzy serdecznie powitali swoich młodszych kolegów.

Kolejny punkt programu stanowiło wystąpienie dzieci 4-letnich, które przygotowały dla zgromadzonej publiczności niezwykle urokliwą akademię. Wszystko pod kierownictwem opiekunek – Karoliny Kaniowskiej i Patrycji Bracik. Mali artyści z entuzjazmem recytowali wiersze i śpiewali piosenki.

Po części artystycznej nastąpił najważniejszy moment uroczystości – złożenie przyrzeczenia i symboliczne pasowanie. Aktu tego dokonały dyrektor przedszkola, pani Dorota Sykuła oraz Anna Wojciechowska. Dzieci otrzymały również drobne upominki, które wywołały na ich twarzach mnóstwo radości.