Możliwość zakupu biletów na pokazy filmowe w nowo otwartym kinie Pegaz w Koneckich

Możliwość zakupu biletów na pokazy filmowe w nowo otwartym kinie Pegaz w Koneckich

Pragniemy przekazać wam kolejną ekscytującą informację po naszej niedawnej wiadomości o nadchodzącym otwarciu koneckiego kina Pegaz. Oto od teraz można nabywać wejściówki na pierwsze seanse filmowe, a wszystko to bez konieczności opuszczania komfortu własnego domu!

W przypadku rezerwacji miejsc na wyświetlanie danego filmu w nowo otworzonym kinie w Końskich, mamy do dyspozycji dwie metody. Możemy albo osobiście udać się do jego siedziby, która mieści się w Koneckim Centrum Kultury przy ulicy Partyzantów 9. Alternatywnie, bilety można zamówić za pośrednictwem internetu na stronie BILETYNA. Pierwszy planowany seans to film „Dziewczyna Influencera”, natomiast drugi to „Fuks 2”. Na oba te tytuły bilety są już dostępne.

Należy jednak zaznaczyć, że ceny biletów oferowanych przez stronę www Biletyna są nieznacznie wyższe, ze względu na dodatkową opłatę serwisową. W kasie kinowej cena biletu normalnego wynosi 19 złotych, a ulgowego – 17 złotych. Te same stawki obowiązują również w aplikacji mobilnej Biletyna, którą warto zainstalować na swoim urządzeniu za pomocą sklepu Play.