Anna Dymna w Końskich: spotkanie z kultową aktorką i działaczką społeczną

Anna Dymna w Końskich: spotkanie z kultową aktorką i działaczką społeczną

Renomowana aktorka i zaangażowana społeczniczka, Anna Dymna, odwiedziła Końskie w poniedziałek, gdzie opowiedziała o swojej pracy w branży filmowej, a także o swoim zaangażowaniu w działalność Fundacji „Mimo Wszystko”. Spotkanie z tą ikoniczną postacią polskiej sceny prowadził Wojciech Bonowicz, znany dziennikarz.

Anna Dymna, która przyjechała do Końskich na zaproszenie organizatorów – Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy oraz Fundacji „Misja i Pamięć Księdza Marcelego Prawicy”, spotkała się ze swoimi fanami w sali bankietowej restauracji Leliwa, położonej w Parku Miejskim. Wydarzenie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 17:00, przyciągając tylu gości, że sala bankietowa była wypełniona po brzegi. Spotkanie nosiło tytuł „Nadzieja Miłość Poezja” – sugerując główne tematy omawiane przez Annę Dymną.

Początkiem wieczoru był wystąpienie dyrektora biblioteki, Dariusza Kowalczyka, który wprowadził gości w nastrój spotkania. Następnie główne słowo przekazano głównym bohaterom wydarzenia – Annie Dymnej i Wojciechowi Bonowiczowi. Materiał wideo z tego spotkania, zawierający obszerne fragmenty ich rozmowy, jest dostępny do obejrzenia.